Popis objektu

Dom, je rozdelený na dva samostatné apartmány s vlastnými vchodmi.

Apartmán I

Apartmán I disponuje celkovou kapacitou 4 až 6 osôb. Na poschodí apartmánu ktorý je mezonetový s otvoreným schodiskom je Vám k dispozícii príjemná štvorlôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Prízemie apartmánu je tvorené plne vybavenou kuchynkou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastnej stravy, ktorá je súčasne spojená so spoločenskou časťou s televízorom a pohovkou, využiteľnou pre pohodlné prespania ďalších dvoch osôb. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Apartmán II

Apartmán II je ideálny pre ubytovanie väčšej skupiny hostí. Kapacitne je prispôsobený pre komfortné ubytovanie 7 až 11 osôb. Spálňová časť apartmánu je tvorená jednou trojlôžkovou izbou s možnosťou dvoch prísteliek (na rozťahovacom gauči) a jednou štvorlôžkovou izbou. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je každá z izieb vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Tráviť čas v kruhu rodiny a priateľov môžu hostia v priestrannej spoločenskej miestnosti apartmánu s televízorom a veľkou rohovou pohovkou (možnosť dvoch prísteliek). Táto miestnosť je zároveň spojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Súčasťou tohto apartmánu je taktiež tretia samostatná toaleta.

V celom objekte je zabezpečená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Výborným benefitom ubytovania je pekne upravená záhrada s altánkom so záhradným krbom, posedením a možnosťou hrania Vašich ratolestí na detskom ihrisku s hojdačkou, šmýkačkou, pieskoviskom s hračkami a trampolínou. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Úvod     |    Popis objektu     |    Fotogaléria     |    Kam na výlet     |    Cenník     |    Kontakt
Copyright © Privát Zajo 2008, Technicka realizácia PC ART